Простий одяг з непростою метою:
Зробити Ваше життя краще

НАША МІСІЯ:
Найвища якість за справедливу ціну

У Seven Mountains ми хочемо, щоб ваш вибір був настільки простий, як одягнути улюблену футболку. Тому ми працюємо з кращими виробництвами, використовуємо найкращі з доступних нам матеріалів. Ділимося з вами нашим досвідом та історіями бренду. Ми відкриті для вас, тому показуємо наше ціноутворення. Ми за справедливу ціну. Це новий підхід до створення продукту. Ми так відчуваємо і втілюємо це в Seven Mountains.

НАША ЯКІСТЬ

Робимо продукт краще

Створюючи одяг, ми ретельно відбираємо матеріали. Використовуємо лише ті, які добре себе зарекомендували. У нас більше 10 років досвіду у виробництві одягу і постійно вдосконалюємося, робимо продукт кращим та доступнішим.

НАШІ ЦІНИ

Показуємо ціноутворення продукту

Ми віримо, що наші клієнти мають право знати, скільки насправді коштує створення їхнього одягу. Ми відкриваємо реальні витрати та показуємо ціноутворення продукту – від матеріалів до маркетингу. Наш одяг виготовлений з тих самих матеріалів найвищої якості, що й інші марки одягу преміум-класу. Але, накладні витрати набагато нижчі. Це дозволяє нам зробити фінальну вартість нижчою за традиційну ринкову ціну.

ВИРОБНИЦТВО

Одяг якості світових брендів

Ми співпрацюємо з безліччю виробництв на території України. Наш досвід та обсяги дозволяють працювати з кращими фабриками, які, як правило, працюють лише із закордонними брендами. Ми не використовуємо «рабську» та низькокваліфіковану працю. Працюючи із сертифікованими виробництвами, ви отримуєте одяг якості світових брендів.

ДИЗАЙН

Наша місія у повсякденному одязі

Бренд пройшов низку трансформацій і знайшов свою місію у повсякденному одязі. Ми не женемося за трендами – це дозволяє нам більш досконало опрацьовувати наш продукт, удосконалюючи його з кожною генерацією.

Цінність у простоті

Світу не потрібен ще один фешн бренд. Матеріали, дизайн, праця та інші ресурси втратили свою цінність. Ми купуємо більше, а використовуємо менше – упаковуючи свої шафи та переповнюючи сміттєзвалища… Seven Mountains робить крок щоб зупинити це. Ми не створюємо на сезон, наші продукти поза часом. Якщо щось не ідеальне – ми покращуємо це. Якщо щось ламається – ми ремонтуємо це. Ми продовжуємо цикл життя одягу через кращу якість матеріалів та технології пошиття, а так само, ми надаємо довічну підтримку нашим клієнтам і завжди намагаємося допомогти – щоб річ служила довше та приносила лише позитивні емоції. Наша мета, відновити цінність одягу, усунути вектор розвитку з «фаст фешн» у бік якісного базового одягу. Ми відновлюємо цінність наших продуктів шляхом підвищення якості матеріалів та пошиття, застосовуючи дизайн поза часом. Ми не можемо існувати без одягу, але вибираємо те, що носимо.

Ми уникаємо компромісів

 

Перший крок був, коли ми відмовилися від випуску класичних колекцій – це дозволило глибше опрацьовувати вироби та не випускати продукти просто заради нового релізу.

 

Другий крок був, коли ми зробили ставку на базовий одяг та на покращення його якості у матеріалах та виробництві – це дозволило підвищити якість та розширити базовий асортимент.

 

Третій крок у процесі, впроваджуємо сервіси, що спрощують і покращують ваш досвід взаємодії з брендом. Так, ми почали продавати паками, зробили підписку на одяг, а також зробили можливим замовлення з приміркою в інше місто. Це малий перелік того, чим ми відрізняємося, а ще більше нам доведеться зробити.

 

Четвертий крок буде, коли ми зможемо відмовитися від співпраці з магазинами та посередниками. Зараз, це необхідність, щоб реалізовувати великі обсяги, але завдяки Вашій підтримці ми зможемо виключити проміжні ланки та стати ще ефективнішими.

ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Сконцентровані на продукті та сервісі

Виключивши вплив тенденцій моди, і зосередивши погляд на базовому асортименті, ми постійно покращуємо наші вироби та розширюємо їхню лінійку. Замість того щоб оглядатися на всі боки і думати над тим, що модно або на чому зловити хайп, ми старанно працюємо, проробляючи наші вироби, тестуємо нові матеріали і запускаємо нові лінійки. Це фундаментальний, не легкий та довгий процес. Але, завдяки такому підходу, ви отримуєте найкращий сервіс та продукт. Саме тому, що ми сконцентровані на продукті та сервісі, у нас є час та можливості вдосконалювати його та прислухатися до ваших побажань.