Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн.
0

Чінос

Чоловічі шорти чинос
Чоловіча мода, як, втім, і жіноча, стала сьогодні дуже різноманітною та цікавою. Суворі класичні погляди на те, як і у що має бути одягнений чоловік, поступово йдуть у минуле, поступаючись місцем розкутості, свободі вдачі і вибору. Тому, навіть збираючись в офіс або на бізнес-раут, чоловіки можуть дозволити собі розкіш не паритися в класичних трійках, а вибрати більш зручний і практичний варіант одягу.

В останні кілька років більшість населення все частіше віддає перевагу цікавим і комфортним образам у стилі кежуал. Він дозволяє поєднувати непоєднуване, виділятися, фантазувати і при цьому залишатися завжди в тренді, виглядати пристойно і привабливо. Шорти чоловічі чинос - незмінна складова гардеробу представників сильної половини людства, наступної тенденції сучасної моди. Вони особливо популярні на Американському континенті, але останні кілька років впевнено підкорюють і Європу.

Шорти чинос - історія та особливості крою
Ця модель чоловічого одягу з'явилася нещодавно - після закінчення Другої Світової війни. Вони є нічим іншим, як укороченим варіантом штанів чинос. Останні з легкої руки британського офіцера Г. Лумсдена кілька століть були частиною обмундирування армій союзників, що воюють у спекотних країнах. Як вони потрапили до цивільних – та дуже просто. Солдати, що повернулися, почали розпродавати обмундирування, і легкі практичні штани чинос, згодом трансформовані в шорти, дуже полюбилися пересічним громадянам.

Шорти чинос чоловічі характеризуються цілим рядом відмінних рис:

прямий крій;
відсутність складок та стрілок;
виготовлення з легких бавовняних чи лляних тканин;
щільна посадка на талії;
наявність підворіт внизу;
довжина вище коліна щонайменше на 5 см.
У класичному виконанні ці шорти припускають виключно пісочні відтінки, але сьогодні кольорова гама популярного виду одягу значно розширилася. В Україні класичні шорти чоловічі Чінос можна купити в нашому інтернет-магазині брендового одягу Seven Mountains.

Правила коректного естетичного поєднання
Незважаючи на те, що мода сьогодні не диктує суворих канонів, дотримуватися певної стилістики все ж таки варто. Зокрема це стосується правил поєднання одягу одного чи різних стилів. Наприклад, для походу в ресторан або на будь-який світський захід, який проводиться в приміщенні, неприпустимо вдягати навіть класичні шорти чинос. Вони доречні на прогулянці у парку, посиденьках із друзями, у поїздці за місто. Предметом офісного гардеробу вони можуть виступати лише в тому випадку, якщо у компанії немає дрес-коду. Також вельми непрактичним рішенням буде вибрати їх для пробіжки чи поїздки у гори.

Завдяки своїй універсальності цей предмет гардеробу чудово виглядає в тандемі з:

футболкою;
вільною сорочкою;
поло;
тонким світшотом.

Зі взуття ідеальним доповненням стануть кросівки або легкі літні кеди. Замовити онлайн чоловічі шорти чинос у містах Київ, Одеса, Харків, Дніпро завжди можна на нашому офіційному сайті 7mntns.com.

Немає товарів

Вгору