Як повернути товар, який не підійшов?

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після отримання посилки. Прохання надсилати посилку виключно без післяплати. Будь ласка, напишіть нам лист на [email protected] з темою «Обмін/повернення товару на замовлення №».

Вкажіть Ваш телефон, він може знадобитися нашим фахівцям для оперативного зв'язку.
Тільки переконайтеся, що повертаєте товари саме в тому стані, в якому вони до вас прибули: без слідів експлуатації, з фабричноюетикеткоюі в оригінальній упаковці. Повернення грошових коштів буде здійснено на Вашу карту.

Поверніть товар окремою посилкою, сплативши вартість доставки. Всередину посилки вкладіть заповнений бланк обміну/повернення або записку з інструкцією на який розмір зробити обмін, щоб ми Вас зайвий раз не турбували або номер Вашої картки для повернення коштів, при цьому вкажіть причину повернення.

Дані для відправки: Нова Пошта, Київ, відділення 254, Сивецький Сергій 050-440-91-56
 

Не підійшов розмір?

Просто поверніть товар нашому кур'єру або поштовій службі, сплативши тільки вартість доставки. Консультація менеджера з підбору розміру одягу, так само як і інформація на сайті про виміри товарів, носить інформаційно-рекомендаційний характер, і не є гарантією точного підбору розміру. Розмір, якийне підійшов не є підставою для претензії бренду.
 

Чи отримали ми Ваше повернення?

Як тільки повернутий Вами товар буде отриманий та перевірений на нашому складі, ми негайно зв'яжемося з Вами по телефону або через ел. пошту.